hero-news-archive

Arnstein Skogset
Arnstein Skogset

Avdelingsleder
arnstein.skogset@safetec.no

Astrid Rydock1
Astrid Rydock

Avdelingsleder
astrid.rydock@safetec.no

Irene buan
Irene Buan

Avdelingsleder
irene.buan@safetec.no

Jens C Rolfsen
Jens Christen Rolfsen

Avdelingsleder
jens.christen.rolfsen@safetec.no
+47 73 90 05 00

Ove Haugen farge
Ove Haugen

Avdelingsleder
ove.haugen@safetec.no

Reidun Opsahl
Reidun Kristine Opsahl

Avdelingsleder
reidun.kristine.opsahl@safetec.no
+47 73 900 500

Sigve Oltedal
Sigve Oltedal

Avdelingsleder
sigve.oltedal@safetec.no
+47 73 90 05 00

Amar Kumara
Amaranath S. Kumara

Principal sikkerhetsrågiver
amaranath.s.kumara@safetec.no

Ann Kristin Okstad
Ann Kristin Okstad

Regnskapssjef
ann.kristin.n.okstad@safetec.no

Anne Britt
Anne Britt Haag

Principal sikkerhetsrådgiver
anne.britt.haag@safetec.no

Anne Lise Steinsholt
Anne Lise Fjeldsgård

Principal sikkerhetsrådgiver
anne.lise.fjeldsgard@safetec.no

Annette Andresen
Annette Andresen

Sikkerhetsrådgiver
annette.andresen@safetec.no

Åse Gilde
Åse Gilde

Senior Accountant
ase.gilde@safetec.no

Åshild
Åshild Baldersheim

Senior sikkerhetsrådgiver
ashild.baldersheim@safetec.no

Askild Underbakke
Askild Underbakke

Sikkerhetsrådgiver
askild.underbakke@safetec.no

Aurora
Aurora Elise Moe

Administrasjonskoordinator
aurora.elise.moe@safetec.no

Bente mjos 2
Bente Mjøs

Senior sikkerhetsrådgiver
bente.mjos@safetec.no

Bjarte Ims
Bjarte Ims

Senior sikkerhetsrådgiver
bjarte.ims@safetec.no

Bjarte roed
Bjarte Røed

Principal sikkerhetsrådgiver
bjarte.roed@safetec.no

Christer H Livermore
Christer Honoré-Livermore

Principal sikkerhetsrådgiver
christer.honore-livermore@safetec.no

Christian S Madsen
Christian Skogheim Madsen

Senior sikkerhetsrådgiver
christian.skogheim.madsen@safetec.no

Christian Skollevold
Christian Skollevold

Principal sikkerhetsrådgiver
christian.skollevold@safetec.no

Christina Thingvold
Christina Thingvold

Senior sikkerhetsrådgiver
christina.thingvold@safetec.no

Christine A Grønlund
Christine Alstad Grønlund

Sikkerhetsrådgiver
christine.alstad.gronlund@safetec.no

Einar Langdal
Einar Langdal

Principal sikkerhetsrådgiver
einar.langdal@safetec.no

Einar Lunde
Einar Lunde

Sikkerhetsrådgiver
einar.lunde@safetec.no

Eivind Olden
Eivind Olden

IT sjef
eivind.olden@safetec.no

Eldrid R Nilsen
Eldrid Roald Nilsen

Administrasjonskoordinator
eldrid.roald.nilsen@safetec.no

Eliin Rødal, Safetec
Eliin Rødal

Senior sikkerhetsrådgiver
eliin.rodal@safetec.no

Elisabeth Rudaa
Elisabeth Rudaa

Senior sikkerhetsrådgiver
elisabeth.rudaa@safetec.no

Emma Tagseth
Emma Tagseth

Sikkerhetsrådgiver
emma.tagseth@safetec.no
+4773900500

Espen Stemlan
Espen Stemland

Senior sikkerhetsrådgiver
espen.stemland@safetec.no

Eva Kvam
Eva Kvam

Principal sikkerhetsrådgiver
eva.kvam@safetec.no

Frank3 1
Frank Bolstad

Kvalitets-, sikrings-, bærekrafts- og tilbudsleder
frank.bolstad@safetec.no

Frank Hansen
Frank Hansen

Principal sikkerhetsrådgiver
frank.hansen@safetec.no

Frank Vollen
Frank Vollen

Sjefrådgiver
frank.vollen@safetec.no

Gabriela Bjørnsen
Gabriela Bjørnsen

Sikkerhetsrådgiver
gabriela.bjornsen@safetec.no

Geir Ove Myhr
Geir Ove Myhr

Principal sikkerhetsrådgiver
geir.ove.myhr@safetec.no

Gina Granum
Gina Granum

Sikkerhetsrådgiver
gina.granum@safetec.no

Gunnar Hauland 1
Gunnar Hauland

Sjefrådgiver
gunnar.hauland@safetec.no

Hamid Ardeshiri
Hamidreza Ardeshiri

Senior sikkerhetsrådgiver
hamidreza.ardeshiri@safetec.no

Hege Renate
Hege Renate Larsen

Senior sikkerhetsrådgiver
hege.renate.larsen@safetec.no

Henriette Mortensen
Henriette Mortensen

Senior sikkerhetsrådgiver
henriette.mortensen@safetec.no

Ingar Fossan
Ingar Fossan

Innovation and Development Manager
ingar.fossan@safetec.no

Ingeborg Gumdal
Ingeborg Sofie Gumdal

Sikkerhetsrådgiver
ingeborg.sofie.gumdal@safetec.no

Iselin Wabakken
Iselin Wabakken

Senior sikkerhetsrådgiver
iselin.wabakken@safetec.no

Ivar Kalvatn
Ivar Kalvatn

Senior sikkerhetsrådgiver
ivar.kalvatn@safetec.no

Jan Dahlsveen
Jan Dahlsveen

Sjefrådgiver
jan.dahlsveen@safetec.no

Jefry Nunez
Jefry Núñez Ceciliano

Senior sikkerhetsrådgiver
jefry.nunez@safetec.no

JCH
Jens Christian Holst

Spesialistrådgiver
jens.christian.holst@safetec.no

Jhonnatan Toloza
Jhonattan Toloza

Sikkerhetsrådgiver
jhonattan.toloza@safetec.no

Johan Erik Grefstad
Johan Erik Grefstad

Spesialistingeniør
johan.erik.grefstad@safetec.no

Johan fredrik platou
Johan Fredrik Platou

Sikkerhetsrådgiver
johan.fredrik.platou@safetec.no

Johan K Jacobsen
Johan K. Jacobsen

Sikkerhetsrådgiver
johan.kolstad.jacobsen@safetec.no

Jon Andreas Rismyhr
Jon Andreas Rismyhr

Principal sikkerhetsrådgiver
jon.andreas.rismyhr@safetec.no

Jon Tolaas
Jon Tolaas

Senior sikkerhetsrådgiver
jon.tolaas@safetec.no

Jonas Hardangen
Jonas Hardangen

Sikkerhetsrådgiver
jonas.hardangen@safetec.no

Jorunn Cecilie Johannessen
Jorunn Cecilie Johannessen

Principal sikkerhetsrådgiver
jorunn.johannessen@safetec.no

Jorunn Seljelid
Jorunn Seljelid

Business Support Manager
jorunn.seljelid@safetec.no

Jørgen Ernstsen
Jørgen Ernstsen

Senior sikkerhetsrådgiver
jorgen.ernstsen@safetec.no

Jørgen Tegdan
Jørgen Tegdan

Økonomisjef
jorgen.tegdan@safetec.no

Jørn Foros
Jørn Foros

Principal sikkerhetsrådgiver
jorn.foros@safetec.no

Kaia Stødle 2
Kaia Stødle

Sikkerhetsrådgiver
kaia.stodle@safetec.no

Kanchan Rai Large
Kanchan Rai

Principal sikkerhetsrådgiver
kanchan.rai@safetec.no

Karen Ranestad
Karen Ranestad

Senior sikkerhetsrådgiver
karen.ranestad@safetec.no

Kathrine Berg
Kathrine Berg

Administrasjonskoordinator
kathrine.berg@safetec.no

Kjetil Lien Olsen
Kjetil Lien Olsen

Senior sikkerhetsrådgiver
kjetil.olsen@safetec.no

Kjetil Næss
Kjetil Næss

Senior sikkerhetsrådgiver
kjetil.ness@safetec.no

Knut Mo
Knut Mo

Sjefrådgiver
knut.mo@safetec.no

Kristian Aunrønning
Kristian Aunrønning

Konsernregnskapssjef
kristian.aunronning@safetec.no

Kristin G Senderud 2
Kristin G. Senderud

Sikkerhetsrådgiver
kristin.gronhaug.senderud@safetec.no

Lars Mogstad
Lars Mogstad

Sikkerhetsrådgiver
lars.mogstad@safetec.no

Lars S Amuelsen
Lars Samuelsen

Sikkerhetsrådgiver
lars.samuelsen@safetec.no

Leif inge Sørskår
Leif Inge Sørskår

Principal sikkerhetsrådgiver
leif.inge.sorskar@safetec.no

Lena Kjerpeseth
Lena Kjerpeseth

Regnskapsmedarbeider
lena.kjerpeseth@safetec.no

Lene Gravdal
Lene Gravdal

Principal sikkerhetsrådgiver
lene.gravdal@safetec.no

Lene Jacobsen
Lene Jacobsen

Sikkerhetsrådgiver
lene.jacobsen@safetec.no
+47 73 90 05 00

Lene Kristine Larsen
Lene Kristine Larsen

Senior sikkerhetsrådgiver
lene.kristine.larsen@safetec.no

Linda Fløttum
Linda Fløttum

Spesialistrådgiver
linda.flottum@safetec.no

Linda M Pedersen
Linda Martens Pedersen

Spesialistrådgiver
linda.martens.pedersen@safetec.no

Lise
Lise Kristine Isdahl Moe

Administrasjons - og rekrutteringsleder
lise.kristine.isdahl.moe@safetec.no

Luke Purse
Luke Purse

Principal sikkerhetsrådgiver
luke.purse@safetec.no

Madeleine Varang
Madeleine Varang

Sikkerhetsrådgiver
madeleine.varang@safetec.no

Malin Almeland
Malin Almeland

Sikkerhetsrådgiver
malin.almeland@safetec.no
+47 73 90 05 00

Margrethe Stavrum
Margrethe Stavrum

Sikkerhetsrådgiver
margrethe.r.stavrum@safetec.no

Maria Wold
Maria Snørteland Wold

Senior sikkerhetsrådgiver
maria.snorteland.wold@safetec.no

Marianne Eidet
Marianne Eidet

Controller
marianne.eidet@safetec.no

Marit Misje Vaage
Marit Misje Vaage

HR-leder
marit.misje.vaage@safetec.no

Marita Pytte
Marita Pytte

Sikkerhetsrådgiver
marita.pytte@safetec.no

Marius Fosse
Marius Fosse

Sikkerhetsrådgiver
marius.fosse@safetec.no
+4773900500

Marte Maria Tømterud
Marte Maria Tømterud

Sikkerhetsrådgiver
marte.maria.tomterud@safetec.no

Martin Dugstad
Martin Dugstad

Sikkerhetsrådgiver
martin.dugstad@safetec.no

Martin Hassel
Martin Hassel

Principal sikkerhetsrådgiver
martin.hassel@safetec.no

Ngia Van Nguyen
Ngia van Nguyen

Sikkerhetsrådgiver
ngia.van.nguyen@safetec.no
+47 73 90 05 00

Ninni Austad
Ninni Kristine Austad

Sikkerhetsrådgiver
ninni.kristine.austad@safetec.no

Ondrej Osicka
Ondrej Osicka

Sikkerhetsrådgiver
ondrej.osicka@safetec.no

Øystein Lindland
Øystein Lindland

Senior sikkerhetsrådgiver
oystein.lindland@safetec.no

Øystein Skogvang
Øystein Skogvang

Principal sikkerhetsrådgiver
oystein.skogvang@safetec.no

Øyvind pettersen 2
Øyvind Pettersen

Principal sikkerhetsrådgiver
oyvind.pettersen@safetec.no

Prasanna
Prasanna Welahettige

Senior sikkerhetsrådgiver
prasanna.welahettige@safetec.no

Ragnar Aarø
Ragnar Aarø

Sjefrådgiver
ragnar.aaro@safetec.no
+47 73 50 09 00

Ranveig Niemi
Ranveig Niemi

Spesialistrådgiver
ranveig.niemi@safetec.no

Rasmus Sommerseth, senior sikkerhetsrådgiver i Safetec.
Rasmus Anker Sommerseth

Senior sikkerhetsrådgiver
rasmus.sommerseth@safetec.no

Rolf johan bye
Rolf Johan Bye

Spesialistrådgiver
rolf.johan.bye@safetec.no

Ronan Abiven
Ronan Abiven

Principal sikkerhetsrådgiver
ronan.abiven@safetec.no

Rune Kleiveland
Rune Kleiveland

Principal sikkerhetsrådgiver
rune.kleiveland@safetec.no

Salva M Lukoseviciute
Salva Davidsen

Sikkerhetsrådgiver
salva.davidsen@safetec.no

Signe M Hallan Large
Signe Marie Hallan

Senior sikkerhetsrådgiver
signe.marie.hallan@safetec.no

Silje storsveen 2
Silje Storsveen

Senior sikkerhetsrådgiver
silje.storsveen@safetec.no

Siren Bergslid 2023 2 Large
Siren Bergslid

Sikkerhetsrådgiver
siren.bergslid@safetec.no

Sondre K Grønlie
Sondre Kristofer Grønlie

Sikkerhetsrådgiver
sondre.kristofer.gronlie@safetec.no

Stefan Isaksen
Stefan Isaksen

Principal sikkerhetsrådgiver
stefan.isaksen@safetec.no

Stein farge høyde 002
Stein Eggan

Konsernsjef
stein.eggan@safetec.no

Stig Stangeland
Stig B. Stangeland

Principal sikkerhetsrådgiver
stig.b.stangeland@safetec.no

Stine Ranum
Stine Albertsen Ranum

Principal sikkerhetsrådgiver
stine.albertsen.ranum@safetec.no

Stine Musæus
Stine Utgaard Musæus

Sjefrådgiver
stine.utgaard.museus@safetec.no

Sturle Danielsen Tvedt ekspert på gransking og undersøkelser i Safetec.
Sturle Danielsen Tvedt

Sjefrådgiver
sturle.danielsen.tvedt@safetec.no

Svetlana Lunde
Svetlana Lunde

Principal sikkerhetsrådgiver
svetlana.lunde@safetec.no

Thomas Torgauten bw
Thomas Torgauten

Principal sikkerhetsrådgiver
thomas.torgauten@safetec.no

Thomas Welte
Thomas Welte

Principal sikkerhetsrådgiver
thomas.welte@safetec.no

Tine Vivoll
Tine Vivoll

Senior sikkerhetsrådgiver
tine.vivoll@safetec.no

Tor Erik Melseth
Tor Erik Melseth

Business Development Manager
tor.erik.melseth@safetec.no

Torbjørn Mjåtveit
Torbjørn Mjåtveit

Sikkerhetsrådgiver
torbjorn.mjatveit@safetec.no

Torleif Veen
Torleif Veen

Principal sikkerhetsrådgiver
torleif.veen@safetec.no

Trond Magne Målsnes
Trond Magne Målsnes

Principal sikkerhetsrådgiver
trond.magne.malsnes@safetec.no

Trond S Johansen
Trond Stillaug Johansen

Director Nordic Operations
trond.stillaug.johansen@safetec.no

Zhongxi Chao
Zhongxi Chao

Principal sikkerhetsrådgiver
zhongxi.chao@safetec.no